بانک اطلاعاتی پاچنار

» درباره ی ما

هدف از ايجاد اين سايت:

ما تعداد زيادي آدرس سايت هاي كاربردي را به همراه توضيحاتي از آن سايت ها در اين سايت جمع آوري كرديم. سايت هايي مثل آپلود فايل ، هاست رايگان ، شركت هاي دولتي، چت ، ايميل ، سرويس هاي اجتماعي و  وبلاگي و ... تا شما به راحتي بتونيد به اين سايت ها دسترسي داشته باشيد. و مجبور نشيد وقتتان را مدتي در موتورهاي جستجوگر براي يافتن آن ها صرف كنيد. مزيت ديگر اين سايت معرفي سايت هاي خارجي كاربردي است كه با يك جستجو به راحتي به آن ها دسترسي  پيدا ميكنيد. شما مي تونيد در rss feeds يا همان خوراك خوان سايت عضو شويد تا هر روز داخل مرورگر خود لينك هاي جديد را دريافت كنيد بدون اينكه نيازي باشد . كه هر روز به سايت ما سر بزنيد.

خوراك خوان يا rss feeds:

براي استفاده از خوراك خوآن بايد با استفاده از مرورگرهایی مثل اکسپلورر و فایرفاکس و اپرا که از خوراک خوان پشتیبانی میکننند روي اين لينك كليك كنيد. و در پنجره ي باز شده گزينه ي Subscribe to this feed را بزنيد و دوباره گزينه ي Subscribe را كليك كنيد. در اين حال اگر دكمه هاي ctrl و j را كليك كنيد آيكن هاي نارنجي رنگي رو مي بينيد . كه اگر در حالت قطع اينترنت هم باشيد وقتي روي اين آيكن كليك كنيد مطالب سايت ما رو مي توانيد بخوانيد. براي اطلاع از مطلب جديد روي آيكن راست كليك كنيد و گزينه ي refresh all را كليك كنيد.

براي اطلاعات بيشتر اينجا را كليك كنيد.

خوراک خوان لینک های آموزشی:

یک بخشی رو که من به سایت اضافه کردم بخش آموزشی هست که شامل لینک هایی در زمینه ی آموزش برنامه نویسی هست که شما می توانید اینجا را کلیک کنید و در ان عضو شوید . تا هر روز لینک های آموزشی جدید دریافت کنید.